Виставка дидактичних і методичних матеріалів PDF Друк e-mail
Рейтинг Користувача: / 0
НайгіршеНайкраще 
Написав Administrator   
Вівторок, 16 травня 2017, 10:09

З метою розкриття творчих можливостей педагогічних працівників, створення умов для вдосконалення їх фахової майстерності, поширення кращого педагогічного досвіду та новітніх технологій, сприяння становленню й розвитку особистості  студента, ознайомлення з досягненнями педагогічного колективу, поповнення банку інноваційного досвіду та   перспективних педагогічних технологій  15 травня  2017 року в Новоселицькому медичному коледжі БДМУ проведено виставку дидактичних і методичних матеріалів.

Виставка є виміром творчих досягнень педагогічного колективу і рівня навчально-виховного процесу.

До участі у виставці подано близько 80 робіт педагогічних працівників. Педагоги  подали на виставку свої кращі напрацювання, які є результатом їх плідної праці протягом року.

Традиційно на виставці представлені методичні посібники, розробки занять, позакласних заходів, сценарії виховних заходів, збірки тестові завдання для контролю знань та вмінь студентів, електронні  презентації, презентації відкритих занять , методичні рекомендації для виконання лабораторних робіт,   атестаційні матеріали, збірки та різний роздатковий матеріал.

Більшість матеріалів відповідали вимогам про виставку: науково обґрунтовані, відображають актуальні напрями розвитку освіти на сучасному етапі, презентують інноваційні форми і методи роботи.

Кожний викладач міг оглянути роботи своїх колег, взяти для себе нові ідеї методичної роботи для організації викладання навчальних дисциплін. Частина з робіт, що має найбільшу актуальність на сьогоднішній день, розміщена для експозиції у бібліотеці коледжу.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 27 лютого 2018, 09:54